Ресторан

Нашиот ресторан нуди пријатен амбиент со извонредна гостопримство, во комбинација со одлична храна и избор на пијалоци ...

Хотел

Овој мал семеен хотел се наоѓа на 900 метри надморска височина во шума, во подножјето на Пелистер...

Бордање

Нашиот хотел се наоѓа во срцето на најспектакуларниот регион на планината Баба, и е идеален за бордање скијање ...

Проверете зошто нашата магија е посебна!

Прилики

Кетеринг

Свадби

Што велат нашите клиенти за нас

Гостин

"Се беше одлично. Хотелот се наоѓа во сценски простор, во непосредна близина на пешачки патеки и брзо такси возење до двата ски-центри и град Битола. Смиреноста и пространите соби, убаво дизајнирани јавни површини. Ресторанот е реновиран за да се даде посебно пријатно чувство, со соодветни цени и внимателна услуга. Со задоволство го препорачуваме ова место во секој поглед."

Гостин

"Хотелот се наоѓа во предградието на градот, во многу тивка област во близина на националниот парк. Такси возење до центарот на градот трае околу 10 минути и чини 3 евра. Сопствениците на хотелот се погрижија за јас да сум удобно сместен и се обидоа да ми одговорат на прашањата и да ми помогнат. Мојата соба беше пространа и многу чиста. Му благодарам на сопствениците и хотелскиот персонал за нивниот стил и услужливост. Се чувствував како дома а не во еден хотел."

Гостин

"Хотелот е чист, добро централно греење, како што беше снег надвор.Вечерите во ресторанот одлични.Добра храна, добри вина, логично цените во ресторан.Услужни, г-ѓа Љубица многу добра, многу од корист, не натера нас да се чувствуваме како дома. Таа зборуваше одличен англиски јазик. Си поминавме навистина убаво.."

Гостин

"Имавме многу пријатен престој во хотелот. Одличниот пријателски и професионален кадар, чисти и удобни соби. Убава тераса, многу зеленчук и цвеќиња. Многу прифатливи цени. Одличен ресторан. Многу убав поглед на Пелистер-Националниот-парк. Јас силно го препорачувам."